SEO

Wszystkie strony i aplikacje internetowe budujemy z wykorzystaniem najbardziej przyjaznej wyszukiwarkom internetowym platformy WordPress.

Dlaczego WordPress? Odpowiedź jest prosta. Platforma WordPress stanowi obecnie najnowocześniejszy system zarządzania treścią (CMS) oparty na stale rozwijających się modułach (wtyczkach). Służą one pełnemu zrealizowaniu wszystkich niezbędnych potrzeb wynikających z indywidualnych preferencji użytkowników.

WordPress jest idealną alternatywą dla autorskich systemów CMS stale rozwijającą się i co najważniejsze czytelną dla wszystkich specjalistów od WordPressa. Ta zaleta ma o tyle istotną wagę, że w przypadku awarii strony każdy specjalista z zewnątrz jest w stanie szybko ją usunąć. W przypadku autorskich CMS-ów poważną awarię może usunąć tylko dany programista, twórca autorskiego oprogramowania. Może się zdarzyć, że będzie to awykonalne na przykład po wielu latach korzystania z systemu. 

Najistotniejszym modułem, z punktu widzenia marketingu internetowego, jest wtyczka umożliwiająca szybkie zindeksowanie zawartości strony przez wyszukiwarki internetowe. 

Wordpress SEO

 Wystarczy, że każdą prezentowaną treść opiszemy używając pluginu SEO w panelu edycji strony, bądź wpisów.

  • Snippet Preview wskazuje w jakisposób wyszukiwarka wyświetla znalezione treści w wynikach wyszukiwania
  • Focus Keyword to główne słowo kluczowe, według którego chcemy aby nasza strona była odnaleziona
  • SEO Title to automatycznie generowany tutuł danego wpisu, strony, bądź podstrony wyświetlany w wynikach wyszukiwania
  • Meta Description pokazuje główny opis strony wyświetlany w wynikach wyszukiwania